تفریح سالم!

  

 پیاده روی کردن توی خیابون ولیعصر (اون هم از  بالا به پایین!) و سرک کشیدن به هر جور مغازه ای که در مسیر وجود دارد (از مبل و پرده گرفته تا بی ام دبلیو و سیسمونی بچه!) و خریدن همممه ی اجناس خداد میلیون تومانی مغازه ها و هی احساس خستگی کردن و هی باز هم ادامه دادن، و زدن فلافل، و زدن حرفهایی که هیچکدام به حرف قبلی و بعدی خود ارتباطی ندارند، و خوشحال و شاد و خندان بودن، و تماشای جوب آب رونده ی آن خیابان، از تفریحات مورد علاقه ی ما می باشد که جایگزینی برای آن یافت می نشود!

 

 

 

 

/ 5 نظر / 10 بازدید

خدا خیرت بده جوون

بازیگوش

کی بدش میاد از این تفریح اون وخ؟[رویا]

نفتی !!

وااااااااااای مام از این تفریحا داریم ولی تو خیابون ستارخان با زدن اسنک!پیاده روی (اونم از شرق به غرب)[نیشخند][نیشخند]خدا این تفریحو از ما نگیره[رویا]

آناهیتا

خیابون ولیعصر یکی از رویایی ترین خیابون های ایرانه کمتر کسی پیدا میشه با این خیابون خاطره نداشته باشه! باریکلا پسرم این تفریح از بهترین هاست تو چرا تو کامنت هات حرف نمی زنی؟ زبونتو گربه خورده بابام جان؟!؟

ناهید

اگه تموم لذتهای دنیا رو هم داشته باشی ( ثروت ، خونه لوکس ، مسافرت ، کار ، و......) باز هم می بینی لذت بخش ترین تفریح همینه که با دل آسوده بتونی قدم بزنی و خوش باشی( البته با یه دوست همدل!!!)